Výkup aut za hotové, na protiúčet a komisní prodej Logo autobazar DAVO Plus Jičín

Autobazar, autoservis, pneuservis
Také servis Land Rover II

Výkup aut za hotové

Potřebujete peníze rychle, nejlépe ihned na ruku? Pak je pro vás výkup aut za hotové správná volba.

Toto ne nejrychlejší forma prodeje vašeho auta. Peníze dostáváte ihned a tím pro vás starosti s prodejem vašeho auta končí.

Komisní prodej

Nepotřebujete peníze ihned na ruku? Využijte výhod komisního prodeje...

Kromě vyřízení administrativních úkonů za Vás vyřídíme i vše ostatní. Připravíme Váš automobil k prodeji a vystavíme bez jakýchkoli poplatků u nás v autobazaru i na webových stránkách. Celou dobu prodeje bude vůz pojištěn zcela zdarma. Samozřejmě si sami můžete určit prodejní cenu a peníze obdržíte ihned po prodeji vozidla.

Prodej na protiúčet

Vyměňte staré za nové...

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale v garáži ještě překáží ten starý? Přijeďte si k nám pro nové auto a staré u nás nechte. Po vyřízení všech formalit můžete ihned odjet v automobilu, který si vyberete. Hodnotu starého auta můžete použít nejen na výměnu vozů, ale i jako splátku v rámci úvěrové nebo leasingové smlouvy.

Doklady potřebné k prodeji auta

Online formulář pro výkup

Vyplňte informace o vašem vozidle

Upozornění: Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zasílání novinek

odebírat

Novinky

19  2020
Nejvyšší čas na výměnu pneumatik
19. 4. 2020
Letní sezóna se blíží. Máte už přezuto? Dojíždět zimní pneumatiky v létě je nesmysl a hazard! Nabíme vám služby pneuservisu, tak neváhejte, rezervujte si termín a přijeďte na výměnu pneumatik k nám.

18  2020
Specialisté na Land Rover II
18. 4. 2020
Věděli jste, že autoservis DAVOPLUS je specialista na vozy Land Rover II. Samozřejmě opravujeme všechny značky a modely aut, ale Land Rover II máme obvzlášť v oblibě.