O nás - Autobazar DAVO Plus Logo autobazar DAVO Plus Jičín

Autobazar, autoservis, pneuservis
Také servis Land Rover II

Společnost Autobazar DAVO plus vznikla v roce 2009 jako pobočka pražského Autobazaru DAVO v Argentinské ulici a nalézá se v Jičíně v ulici Maršála Koněva 561, přímo u kruhového objezdu směr Ml. Boleslav, Nová Paka, Liberec. Do našeho autobazaru o rozloze 3.000 m2 se vejde až 200 vozů převážně osobních ale i terénních a nákladních.

Již více jak 15 let se zabýváme prodejem osobních i užitkových automobilů.

Díky zkušenostem v tomto oboru jsme pro Vás připraveni zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Poradíme Vám v oblasti financování a můžeme zprostředkovat leasing nebo nákup formou úvěru, zpětný leasing, zákonné a havarijní pojištění a mnoho dalších produktů přímo Vám na míru. Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, a proto budeme rádi, pokud si vyberete právě náš autobazar.

Nabízíme profesionální a rychlé služby a náš kolektiv je Vám k dispozici.

  • MONETA Money Bank, a.s.
  • Generali Pojišťovna a.s.
  • Česká podnikatelská pojišťovna, a.s

Zasílání novinek

odebírat

Novinky

19  2020
Nejvyšší čas na výměnu pneumatik
19. 4. 2020
Letní sezóna se blíží. Máte už přezuto? Dojíždět zimní pneumatiky v létě je nesmysl a hazard! Nabíme vám služby pneuservisu, tak neváhejte, rezervujte si termín a přijeďte na výměnu pneumatik k nám.

18  2020
Specialisté na Land Rover II
18. 4. 2020
Věděli jste, že autoservis DAVOPLUS je specialista na vozy Land Rover II. Samozřejmě opravujeme všechny značky a modely aut, ale Land Rover II máme obvzlášť v oblibě.