Hledat
volejte: 604 33 77 33
PO - PÁ: 8:00 - 17:00
SO: 9:00 - 14:00

Záruky a garance

Auto si člověk nekupuje každý den, proto by byl rád, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací i po dobu vlastnictví vozidla. U ojetých vozů se riziko komplikací zvyšuje, a proto dbáme na kvalitu výběru vykupovaných vozů. V našem autobazaru se nemusíte bát špatného nákupu, protože Vám garantujeme 100% záruku bezpečné koupě.

Garance původu vozidla

Doživotní záruku na původ vozu a číslo karoserie poskytujeme na všechny naše automobily. Vozidla jsou bez finančních závazků (zástavní právo, leasing atp.). V případě vzniku právní vady vracíme plnou kupní cenu.

Řádné kontroly vozidel

Vykupujeme pouze kvalitní, pečlivě zkontrolovaná a prověřená auta. Veškeré údaje o vykupovaných vozech prověřujeme a poskytujeme na ně certifikát: stav tachometru, rok výroby, původ atd.

Férové jednání

Svých zákazníků si vážíme a jednáme s nimi vždy na rovinu. Náš tým zkušených a proškolených zaměstnanců se Vám bude ochotně věnovat po celou dobu obchodní transakce a samozřejmě i v případě reklamačního jednání.

Výhodné ceny autoservisu pro naše zákazníky

Pokud zakoupíte vůz v našem autobazaru, můžete využít výhodnějších cen v našem autoservisu.

15 let spolehlivých služeb

Díky zkušenostem v tomto oboru, jsme pro Vás připraveni zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Dále pak zajišťujeme leasing nebo nákup formou úvěru, zpětný leasing, zákonné a havarijní pojištění. Nabízíme profesionální a rychlé služby a náš kolektiv je Vám k dispozici.

Aktuality
Výkup aut za nejlepší ceny
29.11.2017
29.11.2017
Vykoupíme váš vůz na nejvyšší možnou cenu. Autobazar DAVO Plus od Vás koupí vůz a přebere za Vás věškeré záruky a garance plynoucí z prodeje. Vyzkoušejte si nás, určitě budete spokojeni. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Nové webové stránky
17.2.2013
17.2.2013

Spustili jsme novou verzi webových stránek autobazaru DAVO Plus. Rádi bychom Vás upozornili na několik nových online služeb, jako rozšíření vyhledávacích funkcí vozidel, přehlednější zobrazení detailu vozidla, možnost využít několika online formulářů pro rychlejší a pohodlnější komunikaci s autobazarem.

Odběr novinek
odebírat zrušit zasílání novinek
Záruka pro ojeté vozy