Hledat
volejte: 604 33 77 33
PO - PÁ: 8:00 - 17:00
SO: 9:00 - 14:00

Servis a plnění klimatizací

Vaše klimatazace nevoní? Už to nechladí jako dřív? Máte před horkou dovolenou a potřebujete rychle servis klimatizace?

Autoservis DAVO Plus nabízí:

  • Servis klimatizací
  • Plnění klimatizací
  • Desinfekce klimatizací

Jak poznáte, že je s klimatizací vše v pořádku?

Sledujte pozorně klimatizaci při jejím provozu. Pokud je zapnutá a okolní teplota je cca 25°C, tak by se teplota vzduchu proudícího z výdechů měla pohyboval okolo 5-10°C. Zároveň by se kompresor při volnoběžných otáčkách neměl vypínat. Také jakýkoli nezvyklý hluk kompresoru může naznačovat problém.

Dalším velmi častým problémem klimatizací je zápach, který se může začít projevovat i po několika měsících či letech provozu Vašeho auta. Převážně je způsoben hromaděním mikroorganizmů či plísní v potrubí klimatizace. Proto je dobré, několik minut před vypnutím motoru, nechat běžet ventilaci vozidla bez zapnuté klimatizace, aby se případná nakondenzované vlhkost stihla vysušit.

V každém případě je včasná návštěva odborníků v případech výše uvedených namístě.

Aktuality
Výkup aut za nejlepší ceny
29.11.2017
29.11.2017
Vykoupíme váš vůz na nejvyšší možnou cenu. Autobazar DAVO Plus od Vás koupí vůz a přebere za Vás věškeré záruky a garance plynoucí z prodeje. Vyzkoušejte si nás, určitě budete spokojeni. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Nové webové stránky
17.2.2013
17.2.2013

Spustili jsme novou verzi webových stránek autobazaru DAVO Plus. Rádi bychom Vás upozornili na několik nových online služeb, jako rozšíření vyhledávacích funkcí vozidel, přehlednější zobrazení detailu vozidla, možnost využít několika online formulářů pro rychlejší a pohodlnější komunikaci s autobazarem.

Odběr novinek
odebírat zrušit zasílání novinek
Záruka pro ojeté vozy